mam-blog-logo-1

Targi „Rodzice i dzieciaki” 27-28 maja – Expo Silesia Sosnowiec

Rodzice i dzieciaki” zajmują w działaniach Fundacja 3-4-Start główne miejsce, gdyż fundacja skupia się właśnie na pomocy chorym dzieciom oraz ich rodzinom, jak również walczącym z chorobą rodzicom.

Dobro i zdrowie rodzin są w obszarze szczególnej troski naszej Fundacji, dlatego – oprócz pomocy doraźnej w konkretnych przypadkach – zajmujemy się także promocją zdrowia, profilaktyki zdrowotnej i wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Wspieramy inicjatywy prozdrowotne i pomocowe, jak np. zbiórki krwi i rejestrację dawców szpiku.

Wierzymy, że zdrowa, szczęśliwa rodzina to największy skarb,dlatego w tym roku zostaliśmy partnerem targów „Rodzice i dzieciaki”

Zapraszamy wszystkich 27-28 maja  na nasze stoisko Fundacja 3-4-Start i MAMblog.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo NIESPODZIANEK i rewelacyjnych warsztatów!
Do zobaczenia na Rodzice i Dzieciaki – Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek

Program targów: