Zostań wolontariuszem i pomagaj w naszej fundacji, zrób coś dla społeczeństwa!

Zacznij pomagać i dołącz do naszego zespołu wolontariuszy Fundacji! Jeżeli nie masz czasu ani sił, aby regularnie oddawać swój czas dobroczynnej pracy, mamy wiele krótkoterminowych inicjatyw wolontaryjnych, które pozwalają Tobie pomóc ludziom lokalnie lub za granicą. Zostanie wolontariuszem to świetny sposób na uczestniczenie w akcjach charytatywnych i przyczynienie się do poprawy warunków ludzi żyjących na całym świecie.

Lepsze warunki życia są możliwe dzięki naszym wolontariuszom, którzy poświęcają swoje wolne chwile, aby pomagać potrzebującym. Możesz skorzystać z różnych form naszej działalności – weź udział w programach edukacyjnych, asystuj przy dostarczeniu lekarstw lub jedzenia oraz zaangażuj się w codzienne czynności innego rodzaju.

Nasza fundacja daje Ci możliwość sprawdzenia się w nowej roli i odgrywania ważnej ról w społeczeństwie. Możesz dorosnąć i nauczyć się rzeczy potrzebnych do zmiany Twojej społeczności. Jinny jest młodym członkiem naszej fundacji, gdzie pracuje jako Koordynator Wolontariatu. Ona twierdzi: „Bez wsparcia i przyjacielskiego środowiska bylibyśmy bezsilni wobec cierpień ludzi”.

Jesteś jednym z milionów ludzi na świecie, którzy radośnie bronią swoich społeczności dzięki misji naszej fundacji. Bierzesz udział w pięknych dziełach na całym świecie – po radości i szacunku dla waszych owocnych starań, bezpośrednio widocznemu pomoc w budowaniu lepszej przyszłości.

Zostań teraz wolontariuszem i pomagaj naszej fundacji, aby uczynić świat lepszym miejscem! W Fundacji Ochrony Środowiska robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać proekologiczne działania oraz różnorodne programy społeczne i edukacyjne. Poprzez naszą pracę możemy stworzyć autentyczny wpływ na poprawę jakości życia zarówno lokalnych społeczności, jak i całego świata.

Jako wolontariusz będziesz mieć okazję poznać ludzi i organizacje w Twojej okolicy, doświadczyć nowych rzeczy oraz rozwijać swoje umiejętności. Praca dla Funduszu Ochrony Środowiska to znakomita okazja do kształtowania twojej postawy oraz poznania innych perspektyw, dzięki czemu możesz wykorzystać tę szanse do stworzenia trwałej zmiany.

Kiedy zostajesz wolontariuszem, pomagasz nam utrzymać nasze cele i sprawić, by cele stawały się rzeczywistością. Nasza fundacja prowadzi szeroką gamę różnorodnych działań, takich jak edukacja społeczeństwa na temat ochrony środowiska, walka z ubóstwem czy też poprawa jakości życia w kraju.

Bogactwo doświadczeń jest niewyobrażalne – od tworzenia programów edukacyjnych po zbieranie funduszy dla potrzebujących inicjatyw – więc o czymkolwiek marzysz, możesz się z nami podjąć. Nieważne jak dużo czasu możesz poświęcić – cokolwiek będzie to mała lub wielka pomoc dla szerszej społeczności. Dla nas każde wsparcie liczy się!

W naszej fundacji szanujemy tak samo ludzi, organizacje i środowisko. Dlatego też staramy się być bezbronni, uczciwi i odpowiedzialni zarówno wobec fundacji, jak i osób z nią powiązanych. Chcemy po prostu pomagać innym i tworzyć wspaniałe ruchy społeczeństwa.

Oto Twój czas – rodzinne spotkania jutro mogą być bardziej zadowalające! Nie zastanawiaj się długo – dołącz do Fundacji Ochrony Środowiska teraz i pomagaj społeczeństwu poprzez stałe dbanie o nasze piękne środowisko naturalne! Praca bardzo ci się opłaci.

Jesteś zaangażowany(a) w społeczeństwo i chcesz pomóc? Weź udział w programie wolontariatu w naszej fundacji. Bądź aktywny i zrób coś dobrego dla swojego otoczenia!

Nasza fundacja jest szyta na miarę społecznych potrzeb. Chcemy, aby jak najwięcej ludzi mogło skorzystać z naszych usług. Dlatego uruchomiliśmy program wolontariatu. Działania, które podjęliśmy, pozwalają nam na lepsze dostarczanie pomocy ubogim i bezdomnym.

Ten program polega na tym, że ludzie zgłosić się do nas jako wolontariusze i przede wszystkim wykonywać zadania związane z pomocą osobom potrzebującym pomocy. Mogą to być posiłki, odwiedzanie sierot, czynności domowe, itp. Powierzonych prac może być jak najwięcej a decyzja należy do Ciebie.

Ponieważ naszym celem jest dostarczanie pełnego dobroczynnego działania społecznemu, możliwy jest również udział w akcjach edukacyjnych prowadzeniu poradnictwa psychologicznego, udostepniania ja trauma, itp. Proponujemy również inne formy aktywności jak np organizacja sportowych eventów lub spotkań online. Tworzymy plan dla każdego wolontariusza, mamy swoje priorytety oraz wyznaczone terminy tego co robimy.

Z radością przywitamy każdego, kto podzieli się swoimi umiejetnościami i pokieruje swoimi energiami na rzeczywiste działanie – oferujemy jeszcze większe możliwości do osiagania celów społecznych, a także bardziej sformalizowaną umowę ni they wiemy oferować innim. Zapraszamy do powiedzenia nam czego szukasz!